O nas

INWESTDOM jest firmą rodzinną, powstałą w 2004 roku, w Mikołowie. Przez ten czas firma zrealizowała wiele inwestycji, podejmując się coraz bardziej wymagających i złożonych projektów.

Od początku działalności opieraliśmy swoje projekty na zależnych od siebie wartościach: lokalizacji, architekturze i na produkcie, jakim jest dom. Na nasze inwestycje wybieraliśmy miejsca położone w pobliżu potrzebnej infrastruktury, dobrze skomunikowane z miastem. Projektowaliśmy je tak, by z upływem czasu zachowywały dobry wygląd, nawet po latach pozostając wizytówką firmy i ciesząc swoich mieszkańców.

Solidność, terminowość i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów, to fundamentalne wartości firmy INWESTDOM.

Kapitał własny oraz duża baza doświadczenia daje nam stabilność na rynku i zabezpieczenie dla kolejnych inwestycji, a naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa.

Naszą specjalnością jest budowanie budynków „pod klucz”. Do dyspozycji mamy również domy w stanie deweloperskim jak również w stanie surowy zamknięty . Ta ostatnia forma jest przeznaczona dla osób, które same chcą aranżować i wykańczać budynek według własnej wizji. Wszystkie nasze domy mają pełną własność hipotetyczną. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę, zbudowaną na długo letnim doświadczeniu na rynku nieruchomości.