Lokalizacja

Miasto Mikołów jedno z starszych miast na Śląsku o długoletniej tradycji sięgającej odległych czasów. Miasto kameralne z dużym potencjałem dla mieszkańców pragnących osiedlić się w tej okolicy.

Herb Mikołowa

Nowa inwestycja firmy, zlokalizowana jest w jedynej dzielnicy Mikołowa o nazwie KAMIONKA. Jest to okolica znana ze względu na swoje perfekcyjne położenie oraz uwarunkowania środowiskowe. Zielone Wzgórze Kamionka w okolicy, którego powstaje nasza inwestycja ma wspaniałe walory mieszkaniowe i rekreacyjne, gdzie w spokoju i ciszy można mieszkać i wypoczywać. Dobrze rozbudowana infrastruktura drogowa jest ważnym argumentem przemawiającym za osiedleniem się w tej okolicy. Bliskość miast Katowic, Rudy Śląskiej czy Tychów sprawia, że tak ważna w dzisiejszych czasach mobilność jest nam zagwarantowana.

Przy ulicy Dzwonkowej realizujemy projekt dwunastu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 128,36 metrów kwadratowych, dwie kondygnacyjne wraz z garażami jednostanowiskowy zintegrowanym w bryle budynku.